Praca dla agronoma

Dodano o 12:35, 7 wrzesień 2015

To ogłoszenie jest już nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Usługi rolnicze i praca.

Właściciel gospodarstwa rolnego o powierzchni ponad 1100 ha, położonego w woj. dolnośląskim pilnie poszukuje agronoma.

Zakres obowiązków
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: planowanie, zarządzanie i nadzór nad pracami polowymi w gospodarstwie,
organizację pracy oraz kierowanie zespołem pracowników,
planowanie strategii ochrony roślin i związanych z tym działań uprawowych,
systematyczną kontrolę upraw,

Wymagania względem kandydata
Wykształcenie: Wyższe

Preferowane wykształcenie wyższe. Jeśli kandydat będzie posiadał duże doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku chętnie zatrudnimy osobę z wykształceniem średnim. Preferowane wykształcenie kierunkowe: rolnicze lub pokrewne
Od kandydatów oczekujemy: Poszukujemy osoby z dużym doświadczeniem, będącej w stanie samodzielnie skutecznie poprowadzić i nadzorować produkcję polową w naszym gospodarstwie, dlatego kładziemy nacisk na posiadane posiadane umiejętności i dotychczasowy staż kandydata. Bardzo ważna jest znajomość nowoczesnych technologii upraw w systemie intensywnym, znajomość obsługi maszyn rolniczych oraz dostępnych technologii ochrony roślin,

Oferujemy
Miejsce pracy: woj. Dolnośląskie
Wynagrodzenie [zł/m-c]: bardzo dobre warunki finansowe
Praca od: 2008-10-28
Rodzaj umowy o pracę: Umowa na czas nieokreślony
Inne: Zapewniamy b. dobre warunki mieszkaniowe.
Więcej informacji dostępne na stronie internetowej www.agropraca.pl ref: 4166/1a