Kombajn Rostselmash VECTOR 420

Sprzedam 07.02.2012
CENA 330 000

Opis:

Jest wydajny, niezawodny i komfortowy. Odziedziczył najlepsze tradycje maszyn zbożowych i posiada współczesne rozwiązania techniczne. Jest silny i bezpretensjonalny przy trudnym żniwie. Odpowiada najwyższym wymaganiom co do jakości ziarna, posiadając klasyczny schemat młócenia z wysokim poziomem przepustowości i ostrożną separacją. Zwarty, szybki i ekonomiczny, idealnie pasuje do pracy na małych polach, demonstrując tym, że optymalny rezultat nie zawsze wymaga dużych rozmiarów i wielkich wydatków. Przedstawiamy VECTOR 420, kombajn, który jest godny zaufania.

Pomyślny początek. Kombajny Vector są wyposażone w wysokowydajne żniwiarki Power Stream o szerokości roboczej 5, 6, 7 i 9 m. Równomierność podawania masy zbożowej niezależnie od warunków pracy, zmniejszenie strat ziarna, dokładne kopiowanie terenu, mocny rewers, włączany z kabiny ? są to składniki udanej pracy.

Maksymalna wydajność. Duży bęben młócący z łatwością radzi sobie z wilgotną, zanieczyszczoną lub skręconą masą zbożową dzięki swojej ogromnej inercyjności. Jest zapewniona duża powierzchnia separacji. Napęd bębna jest przygotowany na maksymalne obciążenia. Do pracy z roślinami delikatnymi opcjonalnie może być zainstalowany obniżający reduktor.

Doskonała kontrola. System informacyjny Adviser kontroluje proces omłotu i prace mechanizmów kombajnu, uwzględnia czas pracy, zebraną powierzchnię i przejechaną odległość. Wszystkie niezbędne parametry pojawiają się automatycznie w zależności od sytuacji. System również poinformuje o potrzebie zmiany ustawień w przypadku, gdy pojawią się straty.

Komfortowa praca. Duża powierzchnia oszklenia, panoramiczny kształt szyb, świetne wygłuszenie, regulowana kolumna kierownicy, resorowany fotel, system klimatyzacji i ogrzewania, chłodziarka, potężne reflektory halogenowe, ergonomiczny układ organów sterowania ? są to składniki komfortowej pracy.

PODANA CENA JEST CENĄ NETTO I NIE ZAWIERA 23% VAT

Skontaktuj się ze sprzedawcą
  • FH LUPUS Sylwester Wilk
  • Adres: Mleczarska 6
    06-400 Ciechanów
    Mazowieckie , Polska
  • Telefon: 023 672 14 96
  • Tel. kom.: 023 673 26 04
  • WWW: www.lupus-wilk.com.pl
  • Lokalizacja na mapie:

Ogłoszenia tego oferenta

Pokaż więcej ogłoszeń tego oferenta
Inne ogłoszenia z tej kategorii
Pokaż więcej ogłoszeń z tej kategorii