POŻYTECZNE MIKROORGANIZMY

Sprzedam 12.06.2012
CENA 39

Opis:

Ema5 - ubogacona kompozycja Ema w wyniku specjalnej fermentacji zgodnie z Probiotyczna Technologia SCD. W sposób szczególny wzmacnia działanie EmFarma i EmFarma Plus w przywracaniu zdrowia środowiska i hamowaniu inwazji chorób pleśniowych. 1 litr 39 zł, 5litrów 180 zł i 10 litrowe 360 zł.
EmFarma - środek poprawiający właściwości gleby, który swoim działaniem poprawia jakość i zdrowotność wszystkich systemów biologicznych. Pożyteczne mikroorganizmy w nim występujące wzajemnie się wspierają i jako zespół wypierają chorobotwórczą mikroflorę, zmieniając kierunek procesu mikrobiologicznego w miejscu ich użycia. To umożliwia jego szerokie zastosowanie, czego przykładem jest higienizacja pomieszczeń i likwidacja odorów. 1 litr 13 zł, 5litrów 45 zł i 10 litrowe 75 zł.
EmFarma Plus - ubogacona w bakterie fototropowe kompozycja mikroorganizmów dzięki czemu skuteczniej niż EmFarma pszyspiesza przyspiesza rozkład materii organicznej i zwiększa dostępność składników mineralnych, w tym głównie azotu. Pożyteczne mikroorganizmy w nim występujące wzajemnie się wspierają i jako zespół wypierają chorobotwórczą mikroflorę, zmieniając kierunek procesu mikrobiologicznego w miejscu ich użycia. 1 litr 14,99 zł, 5litrów 50 zł i 10 litrowe 80 zł.
SCD ProBio Original - Probiotyczne Kultury Mateczne opracowane przez Amerykanina Matthew Wood?a autora Probiotycznej Technologii SCD, ucznia Prof. Teruo Higa.
SCD ProBio Original jest wytworzony w naturalnym procesie fermentacji, z udziałem pożytecznych mikroorganizmów powszechnie występujących w naturze i nie modyfikowanych genetycznie, z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych i jakościowych. 1 litr 99 zł, 5litrów 484 zł i 10 litrowe 913 zł.
Dla stałych odbiorców mamy system zniżek cenowych.

Skontaktuj się ze sprzedawcą
  • Rossa Commercium
  • Adres: Pod Fortem 2
    31-302 Kraków
    Małopolskie , Polska
  • Telefon: 123571271
  • Tel. kom.: 883666895

Ogłoszenia tego oferenta

Pokaż więcej ogłoszeń tego oferenta
Inne ogłoszenia z tej kategorii
Pokaż więcej ogłoszeń z tej kategorii